no-img
سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

آموزش تئوری الگوریتم ها Algorithms in a Nutshell - سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی


سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
آموزش تئوری الگوریتم ها Algorithms in a Nutshell
zip
شهریور ۲۲, ۱۳۹۵

آموزش تئوری الگوریتم ها Algorithms in a Nutshell


آموزش تئوری الگوریتم ها Algorithms in a Nutshell به بررسی روش حل مسئله و انتخاب الگوریتم بهینه برای پیاده سازی برنامه مورد بررسی قرار می گیرد. سوالی که نویسنده ی این کتاب از مخاطب خود می پرسد این است که آیا می توان الگوریتم Yرا برای حل مشکلات و مسئله خود استفاده نمایم ؟ در صورت مثبت بودن پاسخ چگونه این الگوریتم را برنامه نویسی و پیاده سازی کنم. در این کتاب با مثالهای فراوان و بکارگیری شبه کد فهم مباحث تئوری الگوریتم ها را آسان تر نموده است.

آموزش تئوری الگوریتم ها Algorithms in a Nutshell

آنچه که در کتاب آموزش تئوری الگوریتم ها Algorithms in a Nutshell  به آن اشاره می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد. بررسی پارامترهای الگوریتم برای حل مسئله ، بررسی پیچیدگی الگوریتم های برنامه نویسی ، الگوریتم های ذخیره سازی داده ها  Sorting Algorithms ، بررسی الگوریتم های جستجو و الگوریتم های مرتب سازی  Searching ، الگوریتم های گراف و درخت برای حل مسئله بهینه Graph Algorithms ، انتخاب بهترین و بهینه ترین مسیر در گراف ها و درخت ها Path Finding in AI ، بررسی مدل جریان داده ای در الگوریتم های پیاده سازی و… اشاره نمود. این کتاب شما را بطور کامل با تئوری الگوریتم های برنامه نویسی آشنا می نماید. امید است که مورد توجه قرار بیگرد. شعار این کتاب این است: از کد‌های واقعی استفاده کنید، نه شبه کد.

شما می توانید کتاب تئوری الگوریتم های برنامه نویسی Algorithms in a Nutshell را بطور رایگان از سایت اغازه دانلود کنیدبرچسب‌ها :
ads

درباره نویسنده

aghazeh 21 نوشته در سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *