no-img
سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

پروژه ثبت اطلاعات دانشجو به زبان دلفی - سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی


سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
پروژه ثبت اطلاعات دانشجو به زبان دلفی
امتیاز 5.00 ( 1 رای )
zip
مهر ۱۶, ۱۳۹۵

پروژه ثبت اطلاعات دانشجو به زبان دلفی


پروژه ثبت اطلاعات دانشجو به زبان دلفی Delphi و با پایگاه داده اکسس Access برنامه نویسی شده است را رایگان در اختبار کاربران عزیز سایت آغازه می کنیم. این پروژه دارای امکانات ساده ای بوده ولی برای هدف های اموزشی کار با زبان دلفی بسیار مناسب بوده که می توانید نکات آموزشی بسیاری را از مطالعه سورس کد این پروژه بیاموزید.در ادامه می توانید این سورس کد را دانلود کنید.

پروژه ثبت اطلاعات دانشجو به زبان دلفی

پروژه ثبت اطلاعات دانشجو به زبان دلفی

پروژه ثبت اطلاعات دانشجو به زبان دلفی دارای امکاناتی از جمله افزودن استاد ، افزودن دانشجو ، معرفی دروس ارائه شده ، سیستم انتخاب واحد ، افزودن و حذف دانشجو و استاد در سیستم و بسیاری امکانات دیگر می باشد که می توانید از آن استفاده کنید. سطح برنامه نویسی این پروزه مبتدی بوده و سعی در آموزش و روش کار با پایگاه داده اکسس با استفاده از ADO در زبان برنامه نویسی دلفی ۷ داشته است.

همانطور که می دانید دلفی زبان شی گرایی پاسکال می باشد که توسط شرکت بورلند توسعه یافته است و یک زبان سطح بالا با قابلیت و انعطاف پذیری بسیار می باشد که امروزه نیز طرفدارن بسیاری نیز دارد. و دارا بودن از API های بسیار عتی و نیز استفاده از قابلیت RAD باعث گردیده است برنامه ها و نرم افزارهای بسیاری با این زبان برنامه نویسی تولید شوند. اگر اشنایی با زبان پاسکال داشته باشید یادگیری دلفی برای شما بسیار ساده و لذت بخش خواهد بود که میتوانید در مدت زمان بسیار اندک برنامه های بسیار قدرتمند تولید و برنامه نویسی کنید.

امیداوریم که این سورس کد مورد توجه شما کاربران عزیز سایت آغازه قرار بیگرد. پروژه های دیگری با زبان برنامه نویسی Delphi در سایت قرار داده شده است که می توانید به آنها مراجعه کنید.

کلمات کلیدی: پروژه ثبت اطلاعات دانشجو در دلفی ,  سورس کد پروژه ثبت اطلاعات دانشجو, سورس کد دلفی

 

 ads

درباره نویسنده

aghazeh 21 نوشته در سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *