no-img
سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

پروژه ساخت گالری تصاویر به زبان ASP.NET - سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی


سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
پروژه ساخت گالری تصاویر به زبان ASP.NET
zip
مهر ۱۶, ۱۳۹۵

پروژه ساخت گالری تصاویر به زبان ASP.NET


 پروژه ساخت گالری تصاویر به زبان ASP.NET با زبان C# و پایگاه داده اسکیول سرور ۲۰۱۲ را تقدیم شما کاربران عزیز سایت آغازه می کنیم. در این سورس کد ازEntity  Framework و معماری MVC استفاده شده است که این سورس کد دارای ظاهری بسیار زیبا و کد نویسی مدرن می باشد که می توانید رایگان در ادامه مطلب دانلود کنید.  لازم به ذکر است شما ابتدا باید فایل پایگاه داده Sql Server را با پسوند MDF در نرم افزار پایگاه داده خود اتچ کرده و سپس اقدام به بروز رسانی مدل در انتی تی فریم ورک نمایید.

پروژه ساخت گالری تصاویر به زبان ASP.NET

پروژه ساخت گالری تصاویر به زبان ASP.NET

 پروژه ساخت گالری تصاویر به زبان ASP.NET با دات نت فریم ورک ۴٫۵ برنامه نویسی شده و برای اجرای آن نیاز به ویژال استادیو ۲۰۱۲ به بالا دارید. در این سورس کد نکات برنامه نویسی تحت وب با معماری ASP.NET MVC را بخوبی فرا خواهید گرفت . برای اجرا لازم است که کانکشن استرینگ مربوط به سرور اسکیول خود را در webconfig اصلاح نمائید و سپس پروژه را از نو بیلد کنید.

به همه دانشجویان عزیز توصیه می شود که این سورس کد گالری تصاویر را دانلود و سورس کد های آن را مطالعه نمایند و یا در طراحی وب سایت های خود از آن استفاده کنید. امید است که این سورس کد و پروژه نیز مورد توجه شما عزیزان سایت آغازه قرار بیگرد.

امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. در سایت پروژه های دیگری در حوزه برنامه نویسی تحت وب asp.net وجود دارد که میتوانید آنها را در سایت بیابید و از آن استفاده کنید. لازم به دکر است دانلود این پروژه رایگان می باشد و فروش ان غیر مجاز است.

کلمات کلیدی: پروژه ساخت گالری تصاویر , پروژه ساخت گالری تصاویر در ASP.NET,  سورس کد پروژه ساخت گالری تصاویر, سورس کد پروژه ساخت گالری تصاویر به زبان ASP.NETads

درباره نویسنده

aghazeh 21 نوشته در سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *