no-img
سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی

پروژه مدیریت داروخانه به زبان VB.NET - سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی


سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی
پکیج های آموزشی سایت
اطلاعیه های سایت

adsads

ادامه مطلب

ZIP
پروژه مدیریت داروخانه به زبان VB.NET
zip
مهر ۱۶, ۱۳۹۵

پروژه مدیریت داروخانه به زبان VB.NET


پروژه مدیریت داروخانه به زبان VB.NET را با پایگاه داده اسکیول سرور ۲۰۰۸ برنامه نویسی شده است را تقدیم کاربران عزیز سایت آغازه می نمائیم که می توانید در ادامه مطلب رایگان دانلود کنید. این سورس کد و پروژه به زبان VB.NET برنامه نویسی شده است که با ویژال استادیو ۲۰۱۳ به بالا می توانید آن را اجرا نمایید. این پروژه در سطح متوسط کد نویسی شده است .

پروژه مدیریت داروخانه به زبان VB.NET

پروژه مدیریت داروخانه به زبان VB.NET

پروژه مدیریت داروخانه به زبان VB.NET دارای امکاناتی همچون ثبت دارو ، ثبت و مشخصات مشتریان ، ثبت نسخه و اطلاعات دارویی ، ثبت و ویرایش مشخصات مشتریان ، و بسیاری امکانات دیگر می باشد که خودتان می توانید آن را مشاهده نماید. برای اجرا این پروژه نیاز به دات نت ۴٫۵ به بالا دارید. توصیه می کنیم از ویژال استادیو ۲۰۱۳ استاده کنید. در صورت هرگونه مشکل با بخش فنی سایت تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم را به شما بدهند. امیدواریم که این سورس کد رایگان مورد توجه شما واقع گردد واستفاده لازم و بهره کافی را از آن ببرید.

وی بی دات نت یک زبان قدرتمند تحت دات نت می باشد که در حین سادگی بسیار دارای قدرت بسیاری می باشد هرچند این زبان به گفته بسیاری کاملا شی گرا نمی باشد ولی دارای توانایی بسیار یمی باشد که باعث شده است برنامه ها و نرم افزار های بسیاری با این زبان برنامه نویسی تولید گردند.  شما می توانید سورس کد پروژه مدیریت داروخانه به زبان VB.NET را رایگان از سایت آغازه دانلود کنید. که امیدواریم مورد توجه دانشجویان عزیز و علاقه مندان حوزه برنامه نویسی قرار بگیرد. پروژه های دیگری نیز با زبان vb.net در سایت موجود است که می توانید با کمی جستجو آنها را بیابید و از آن استفاده کنید.

کلمات کلیدی:  پروژه مدیریت داروخانه در VB.NET , سورس کد پروژه مدیریت داروخانه ,  سورس کد VB.NET

 

 ads

درباره نویسنده

aghazeh 21 نوشته در سایت آغازه مرکز دانلود کتاب و پروژه دانشجویی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *